آغاز توزیع 100 تن مرغ در گچساران


آغاز توزیع 100 تن مرغ در گچساران
خبرگزاری فارس     ۰۱ آذر ۱۳۹۱      

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) توزیع 100 تن مرغ با قیمت 4 هزار و 700 تومان در شهر گچساران آغاز شد.
داریوش‌ دیودیده اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) توزیع مرغ با قیمت 4 هزار و 700 تومان در شهر گچساران آغاز شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توزیع 100 تن مرغ با قیمت 4 هزار و 700 تومان توسط یکی از مباشرین توانمند و در قالب چندین مرکز عرضه در شهر گچساران آغاز شده است.
دیودیده تصریح کرد: در راستای کنترل قیمت‌ها و تأمین کالاهای پروتئینی مورد نیاز مردم برنامه‌ریزی‌های خاصی در جریان است.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین عوامل در جهت تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم وجود عاملین و مباشرین توانمند در هر استان است که در صورت تحقق این امر هیچ گونه مشکلی در زمینه تأمین کالا وجود نخواهد داشت.
وی گفت: با توجه به پایین بودن قدرت خرید برخی از هم‌استانی‌ها و نیز وجود نذورات توسط هیئت‌های عزاداری و مردم تزریق این مقدار مرغ به بازار گامی مؤثر خواهد بود.
دیودیده خاطرنشان کرد: سامانه تلفن 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت آماده پاسخگویی و دریافت گزارشات و مطالبات شهروندان است و آنان می‌توانند هرگونه تخلف در صنفی را از طریق این سامانه‌ها انعکاس دهند.تاریخ : 1391/9/2 | 4417 بازدید